CoogyLoop 1.2.1.0 (winphone)

CoogyLoop

CoogyLoop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CoogyLoop, sinirlerinize hakim olmadan oynayamayacağınız zorlukta bir beceri oyunu.

CoogyLoop, reflekslerinizin ne kadar iyi olduğunu ölçebileceğiniz onlarca oyundan biri. Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu beceri oyununda sinir olacak ancak yine de oynamaya devam edeceksiniz.

Son derece basit görünen, oynamaya başladığınızda zorluk düzeyini hissedeceğiniz yapımlardan biri olan CoogyLoop, Windows Phone telefonunuzda boş zamanlarınızda kısa süreliğine oynamanızı önerdiğim bir yapım. Oyunda ilerlemek için yaptığınız tek şey sadece ekrana doğru zamanda dokunmak ama bu kadar zor hal alıyor ki anlatamam, yaşamanız lazım.

Rahatsız edici reklamlarla dolup taşmayan son derece temiz bir oyun alanı sunan CoogyLoop’da dairesel hareket eden bir top, bir de çember parçası var. Yapmamız gereken top çember parçasının içerisine geldiğinde dokunmak. Ancak bunu kolaylıkla yapmamızı engelleyen iki etmen var. Birincisi; çemberin parçası sürekli olarak değişiyor ve her defasında farklı noktalarda çıkıyor. İkincisi de; kendi yörüngesinde dönen topun hızı biz puan kazandıkça artıyor. Artış topu yakalamakta güçlük çekeceğimiz kadar fazla.

Sinirlenmeden son derece sakin olarak oynamanız gereken oyunun klasik puan kazanarak ilerleme dışında zamanlayıcı modu yer almakta. Ancak bu modu oyuna iyice alıştıktan sonra denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR