Crossy Bird 2.5.2.0 (winphone)

Crossy Bird

Crossy Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossy Bird, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz retro grafiklere sahip bir beceri oyunu.

Crossy Bird, retro tarzı grafikler sunan mobil oyunlar arasında bulunuyor. Windows Phone telefonunuzda beceri oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Kolay oynanışa sahip olmasına rağmen kısa sürede bağımlılık yaratan Windows Phone oyununda amacımız karakterlerin sağ salim karşıdan karşıya geçmesine yardımcı olmak.

Retro grafiklere sahip sinir bozan oyunlar son dönemin en çok oynanan mobil oyunları arasında. Flappy Bird ile başlayan çılgınlık hala devam ediyor ve bu tarz oyunların sayısı hızla artıyor. Crossy Road da bu tarzı sevenler için yapılmış oyunlar arasında. iOS ve Android platformunda milyonlara ulaşan yapım Windows Phone platformunda karşımıza çıkmıyor ancak başarılı bir kopyası mevcut. Crossy Bird adıyla ücretsiz indirilmeye sunulan oyun hem görsel hem de oynanış açısından farklılık göstermiyor. Yine çeşitli hayvanları kontrol ediyor ve vızır vızır araçların gezdiği dar bir yolda karşıdan karşıya geçme mücadelesi veriyoruz. Tabii ki oyunu zorlaştıran tek etmen bu değil. Karşıdan karşıya geçmeye çalışırken meyveleri de toplamamız gerekiyor. Meyveler bize puan kazandırıyor ve diğer karakterlerle oynamamız için son derece önemli.

Odaklanma ve sabır gerektiren bu oyunu tek başımıza oynayabileceğimiz gibi arkadaşımızla da aynı cihaz üzerinden oynama şansına sahibiz. Ancak bu oynanışın ayrı ayrı olmaması puanı ortak elde etmemiz kötü olmuş.

Windows Phone platformunda Crossy Bird adıyla karşımıza çıkan oyun zor bir oynanış sunmasına rağmen kontrolleri oldukça basit. Karakteri yönlendirmek için tek yapmanız gereken parmağınızı o yöne doğru sürüklemek veya ekranın herhangi bir noktasına dokunmak.

Crossy Birds, Windows Phone cihazınızda hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu.

YORUMLAR