Drag Racing 1.0.0.19 (winphone)

Drag Racing

Drag Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drag Racing, lisanslı arabalarla yarışlara katılabileceğiniz, farklı oyun modları içeren bir araba yarışı oyunudur.

Drag Racing, dünya genelinde 100 mliyon oyuncusu bulunan en çok bağımlılık yapan yarış oyunudur. Windows Phone 8 işletim sistemli cihazınızla oynayabileceğiniz oyunda en yeni arabalardan klasik arabalara lisanslı 50’den fazla araç bulunuyor. Tüm yarışları kazanıp, hayalinizi süsleyen 1000 beygir gücündeki o süper arabayı almalısınız.

Lisanslı arabalarla yarışma imkanı sunan Drag Racing oyununda kendinizde bazen teke tek yarışlarda bulacak, bazen de 10 yarışcı arasından birinci gelmek için mücade edeceksiniz. Bir ikonik Skyline GT-R, bir klasik 69 model Mustang veya yepyeni BMW M3 arasından dilediğiniz bir arabayı satın almak üzere yarışlara çıkacaksınız. Yarışlarda geride kalmamanız için nitro gibi yükseltmeleri aracınıza uygulayabilir veya yeni bir süper arabayı galerinize ekleyebilirsiniz.

En iyi araba yarışı oyunları arasında kendisine yer bulan Drag Racing oyununda süper araçları yolda tutmak oldukça zor. Güç ve tutuş arasındaki dengeyi iyi sağlamalı, nitroyu ne zaman kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Aksi halde süper arabanızla yarışa son sıralarda tamamlayabilirsiniz.

İster arkadaşlarınıza, isterseniz de rastgele seçilen oyunculara karşı teke tek ve gerçek zamanlı yarışlar yapmanıza da fırsat sunan Drag Racing, etkileyici grafiklere sahip olmamasına karşın uzun saatler sıkılmadan oynattıran mutlaka denenmesi gereken bir oyun.

YORUMLAR