Drift Mania: Street Outlaws 1.0.0.1 (winphone)

Drift Mania: Street Outlaws

Drift Mania: Street Outlaws
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Mania: Street Outlaws, Windows Phone mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir drift araba yarışı oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Drift Mania serisinin son oyunu olan Drift Mania: Street Outlaws ile gerçek bir drift deneyimini yaşamaya hazır mısınız?

Gerçekçi sürüş ve drift deneyimini oyunseverlere yaşatmak için sürekli olarak üzerine yeni özellikler katan serinin son oyunu, yine geleneği bozmuyor ve oyunseverlere çok daha ileri düzey bir yarış oyunu sunuyor.

Birçok dünya ülkesi üzerinde yer alan farklı yarış parkurlarında rakiplerinizle kafa kafaya drift yapma ve yarışma şansını sizlere sunan oyun, akıcı oynanışıyla oldukça bağımlılık yapıyor.

Kariyer modu sayesinde driftin kralı olma yolunda emin adımlarla ilerleyebileceğiniz oyunda kullanabileceğiniz ve istediğiniz gibi modifiye edebileceğiniz birçok araba yer almaktadır. Aynı zamanda en yüksek performansı yakalamak için aracınızın ince ayarlarıyla da oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan diğer bir oynanış modu olan çevrimiçi çoklu oyuncu modu ile arkadaşlarınızla ve dünya üzerindeki diğer oyuncularla yarışarak, herkese driftin kralının kim olduğunu gösterebilirsiniz. Ayrıca küresel sıralama listeleri üzerinde yer alarak bu iddianızı kanıtlayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüğe sahip 3 boyutlu grafiklere ve gelişmiş birçok özelliğe sahip olan bir drift ve yarış oyunu mu arıyorsunuz? O zaman hiç düşünmeden Drift Mania: Street Outlaws'ı Windows Phone cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Drift Mania: Street Outlaws Özellikleri:

  • Yüksek çözünürlüklü grafikler
  • Araba geliştirme ve özelleştirme
  • Aracınızın performans ayarlarını özelleştirin
  • Kariyer modu ile drift kralı olma şansı
  • Çoklu oyuncu moduyla drift savaşları
  • Küresel sıralama listeleri

YORUMLAR