Drift WK 1.0.0.0 (winphone)

Drift WK

Drift WK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift WK, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir drift yapma oyunudur.

Drift WK, drift yapmayı seven kullanıcıların ve araba meraklılarının hoşuna gidecek bir drift yapma oyunu. Bu alandaki rakiplerine kıyasla çok çok iyi olmasa da beğeneceğiniz özelliklerin bulunduğu bir yapım olan oyun, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda oynanabiliyor. Her yaştan insanın eğlenceli vakit geçireceğini düşündüğüm Drift WK, rekabetçi bir yapıda olmasıyla da beğenimi kazandı diyebilirim.

Gerek oynanış olarak gerekse grafik açısından tatmin edici nitelikte özellikleri bulunan Drift WK, yerli bir oyun olarak oldukça başarılı niteliklere sahip. Üç boyutlu grafiklerin varolduğu oyun, gerçekçi bir sürüş ve drift yapma deneyimini mümkün olduğunca yaşatmaya çalışıyor. Rekabetçi yapıdan kastım ise rakiplerimizden daha fazla puan toplayarak bölgeleri ele geçirmeye çalışıyoruz. Her yarış sonrasında rakiplerimiz zorlaşıyor ve daha iyi olabilmek adına topladığımız puanlardan yeni araçlar almamız gerekiyor. Araç modellemelerinin de gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim. Yeni bölgeler kazanarak çıtayı yükseltmeye devam etmelisiniz.

Özellikleri:

  • Gerçekçi sürüş ve drift yapabilme imkanı
  • 3D grafikler
  • 8 farklı araç
  • 14 farklı harita

Drift yapmayı seviyor ve yerli bir yapıma destek olmak istiyorsanız Drift WK oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu türdeki oyunlarda farklılık arayanların beğeneceğini düşünüyorum. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR