Dumb Ways to Die 2: The Games (winphone)

Dumb Ways to Die 2: The Games

Dumb Ways to Die 2: The Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dumb Ways to Die 2: The Games, dikkat ve hız gerektiren 36 mini oyun sunan popüler bir Windows Phone oyunu.

Dumb Ways to Die 2: The Games, reaksiyonumuzu ölçen sinir bozucu ancak bağımlılık yaratıcı mini oyunlar sunuyor ve oldukça popüler bir oyun. Son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan beceri odaklı oyunda tek dişli komik karakterlere yardımcı oluyoruz.

Modern görselleriyle de dikkat çeken oyunda 30’dan fazla dikkatimizi ve reflekslerimizi ölçen oyun bulunuyor. Bölüm bölüm ilerliyoruz ancak benzerlerinin aksine ilerledikçe zorlaşan bir yapıda değil. Oyuna daha ilk başladığımızda ne derece çıldırıcı bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz.

İster tek başımıza oynayabildiğimiz, istersek arkadaşlarımızı da davet edip onlarla puan yarışına girebildiğimiz oyundaki mini oyunlar çok basit olmasına karşın hedefimize hem çok kısa sürede ulaşmamız gerekiyor hem de hata yapma lüksümüz bulunmuyor. Örneğin; elektrikli çit engeller üzerinden atlarken ekrana tek dokunmamız kafi ancak bu çitler öyle bir anda karşımıza çıkarılıyor ki basitçe geçemiyoruz. Öte yandan her bölümde ilerleme şeklimiz farklı. Kimi bölümde dokunmamız kafi olurken, kimi bölümde cihazı sağa / sola eğmemiz gerekiyor, kimi bölümde de kaydırma hareketini kullanmamız isteniyor.

Şekilden şekile girebilen Dumb Ways karakterlere ufak dokunuşlarla yardımcı olduğumuz oyun ücretsiz olarak geliyor ve sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden oynayabiliyoruz.