Escape Locked Room 1.1.0.0 (winphone)

Escape Locked Room

Escape Locked Room
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Locked Room, Windows Phone platformunda en çok oynanan odadan kaçış oyunu.

Escape Locked Room, kapıları açarak odalardan kaçmamız gereken sürükleyici bir bulmaca oyunu. Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip, reklamsız oynayabildiğimiz bu kaçış oyununda bulmacaları çözmek için farklı hareket biçimleri uyguluyoruz. Oldukça zorlu bir bulmaca oyunu arıyorsanız bu oyun listenize girmeye aday diyebilirim.

Windows Phone platformunda Locked Room adıyla karşımıza çıkan kaçış oyununda hem mekanlar hem de oynanış farklılık gösteriyor. Tek bir odada bulunmuyor, ipuçlarını toplayarak odadan odaya geçiş yapıyoruz. Ayrıca ipuçlarını doğrudan kullanmak yerine bazen cihazımızı sallamamız, bazen de farklı yönlere eğmemiz gerekiyor. Kısacası oyunun Windows Phone sürümü bambaşka. 

Windows Phone cihazlara sunulan Locked Room oyunu orijinalinden daha fazla hoşuma gitti. Farklı odalarda gezinmek (güncellemelerle yeni odalar ekleniyor.) ipuçlarını sadece dokunma hareketi ile kullanmamak dışında görseller de oldukça kaliteli; odaların tasarımı bir harika.

Oynanış olarak diğer odadan kaçış oyunlarından farklılık göstermiyor. Yine gözümüze sokulan veyahut gizli ipuçlarını yakalayarak parçalarını birleştiriyor ve mekanizmaları harekete geçiriyoruz. Diğer odaya geçiş yapmamıza imkan tanıyan objelere de en alttan ulaşıyoruz. En fazla üç obje koymamıza izin veriliyor. Bu, size az gelebilir ancak yeterli oluyor.

Escape Locked Room Özellikleri:

  • Bulmacaları çözmek için dokunun, kaydırın, cihazınızı sallayın, eğin.
  • Odadan kaçmak için öncelikle zorlu bulmacaları çözün.
  • Bir odadan başka bir odaya geçiş yapmak için bulduğunuz objeleri bir araya getirin.
  • Güncellemelerle gelen yeni odalarda çıkış yolu aramanın keyfini sürün.

YORUMLAR