Escape the Mansion 1.2.2.0 (winphone)

Escape the Mansion

Escape the Mansion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • ÜRETİCİ

    GiPNETiX

Escape the Mansion, perili bir köşkten kaçmaya çalıştığınız yüzlerce bulmacanın yer aldığı bir Windows Phone oyunu.

Escape the Mansion, perilerle dolu kaçılması imkansız olduğu söylenen bir malikaneden kaçmaya çalıştığımız ücretsiz ve ufak boyutlu bir Windows Phone oyunu. 200 bölüm boyunca malikanenin farklı yerlerine girip gizli objeleri bularak bulunduğumuz yerden kaçmaya çalışıyoruz.

Windows Phone platformundaki popüler kaçış oyunlarından biri olan Escape the Mansion oyununda adından da anlayacağınız üzere bu seferki durağımız perilerin ve diğer varlıkların cirit attığı bir malikane. Perili olduğunu bildiğimiz halde merakımıza yenik düşerek malikaneye adımımızı atıyoruz ve bizi kendi taraflarına çekmeye çalışan kötü varlıkların konuğu alıyoruz.

Her odası kötü varlıklarla dolu malikaneden kaçmak için bulunduğumuz odanın dört bir tarafına dikkatlice bakmamız gerekiyor. Kimi zaman bir anahtar arıyor, kimi zaman da kapıyı doğrudan açan bir şifre… Gizlenen nesneleri doğrudan kullanabildiğimiz bölümlerin yanında beynimizi harekete geçiren zorlayıcı mini bulmacalar içeren bölümler de oluyor. Bölüm demişken oyunda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz yüzlerce bölüm yer alıyor. Her bölümde farklı bir odaya geçiş yapıyor ve tamamen farklı bulmacaları çözüyoruz.

Sislerle süslenmiş menüleriyle dikkat çeken oyunun oynanışı diğer kaçış oyunlarından farklı değil. Objeleri bulup doğrudan kullanıyor veya başka bir objeyle kombine edip kullanıyoruz. Cihazı sallayarak veya ters çevirerek çözülen bulmacalar bu oyunda yer almıyor.

YORUMLAR