Escape the Prison 2 Revenge 1.0.0.0 (winphone)

Escape the Prison 2 Revenge

Escape the Prison 2 Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape the Prison 2 Revenge, Windows Phone platformundaki en zor hapishaneden kaçış oyunu.

Escape the Prison 2 Revenge oyununun Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en zorlu bulmacalar içeren kaçış oyunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kendinizi bir fare kapanındaymış gibi hissettiğimiz yüksek güvenlikli hapishaneden kaçmak için kafa patlatarak birbirinden zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Escape the Prison Türkçe adıyla Hapishaneden Kaçış oyununun devamı niteliğinde hazırlanan Escape the Prison 2 Revenge’da kaçış planımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güvenlik seviyesi daha da artırıldığından işimiz oldukça zor. Stratejik bölgelere yerleştirilen güvenlik elemanlarını atlatmanın haricinde bulunduğumuz koğuştan kaçmak için uğraş veriyoruz. Odaları karış karış arayarak bulduğumuz objelerin hepsi işe yarıyor. Bazılarını doğrudan kullanabiliyor, bazılarını kombine edip kullanabiliyoruz.

Hapishane havasını hissettiren ses efektleriyle de etkileyen oyunda hapishanenin 5 farklı yerinde buluyoruz. Her yer olabildiğince karanlık ve objeler akıllıca noktalara, özene – bezene yerleştirildiğinden ve mini oyunlar için bulmacalar hemen çözülemediğinden 5 yer yeterli geliyor. Sonraki güncellemelerle yeni odaların da ekleneceğinin geliştirici tarafından belirtildiğini de ekliyim.

Escape the Prison 2 İntikam, daha ilk bölümden zorluğunu hissettiren farklı bir yapım olmuş. Gerek görselleriyle gerekse de bulmacalarıyla klasik kaçış oyunlarından kesinlikle sıyrılıyor. Tek eksi yanı biraz fazla reklam içermesi. Resmi oyunun kopyası olduğundan çok fazla reklam görebiliyoruz. Bu da bir güncellemeyle çözülebilecek bir sorun.

Escape the Prison 2 Revenge Özellikleri:

  • Karanlık ve kafa karıştıran bulmacalarla süslü 5 oda
  • Hapishane havasını tattıran etkileyici ses efektleri
  • Animasyonlu 3 boyutlu görseller
  • Oyunun sıkı oyuncularını gösteren en iyiler tablosu