FIFA 15 Ultimate Team 1.0.6.0 (winphone)

FIFA 15 Ultimate Team

FIFA 15 Ultimate Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,821

  • Üretici

    Electronic Arts

FIFA 15 Ultimate Team, mobilde oynayabileceğiniz en gerçekçi futbol oyunudur.

FIFA 15 Ultimate Team, hayalinizdeki kadroyu oluşturmanıza ve yönetmenize izin veren ücretsiz ve tamamen Türkçe hazırlanmış yeni nesil arayüz ile gelen bir futbol oyunudur.

Lisanslı 10.000 oyuncu, 500 takım, gerçeğini aratmayan 30 stadyum ve ligi bünyesinde barındıran oyunda 5 farklı oyun seçeneği sunuluyor. Taktik, kadro ayarlamasından hoşlanmayanlar, direkt sahaya dalmak isteyenler için Çabuk Maç seçeneği, “Beni bir maç kesmez, sezona başlamalıyım” diyenler için hem çevrimdışı hem de çevrimiçi Sezon bölümü, “Yaptığım maçların bir ödülü olmalı, bu da kupa olmalı” diyenler için Turnuva bölümü, “Kadroma güveniyorum” diyenler için Haftanın takımı ve maçı bölümünün haricinde maçı bizzat oynamaktan çok çok yönetmeyi sevenler için hazırlanmış yepyeni Hızlı Simülasyon seçeneği FIFA 15 Ultimate Team’de yer almakta.

Mobilde oynayabileceğiniz en kaliteli futbol oyunu diyebileceğim FIFA 15 Ultimate Team’in kontrolleri de oldukça basit. Küçük ekranlı telefona sahip olsanız dahi futbolcuları rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Klasik ve Rahat adını taşıyan iki farklı kontrol sisteminin yanı sıra harici kontrol cihazınızı bağlayarak ta oyunu oynayabiliyorsunuz.

FIFA 15 Ultimate Team, mobil cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en başarılı futbol oyunu.

YORUMLAR