FLY OR DIE (winphone)

FLY OR DIE

FLY OR DIE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FLY OR DIE, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz Flappy Bird benzeri oyun.

FLY OR DIE, bir dönem bazılarımızın çılgınlar gibi oynadığı sonrasında mağazalardan çekilen ancak benzeri çıkmaya devam eden beceri oyunu Flappy Bird’ü hatırlatsa da Windows Phone platformunda en sorunsuz ve eğlenceli Flappy Birds benzeri oyun diyebilirim.

Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz kuş uçurma oyununda Piou adında uçmayı öğrenen küçük kuşa yardım elimizi uzatıyoruz. Ekranın herhangi bir noktasına yaptığımız ufak dokunuşlarla kuşun havalanmasını sağlıyoruz. Kuşu sürekli olarak uçar vaziyette tutmak son derece basit olmasına karşın engellerin olmadık zamanlarda çıkması ve bunlardan bazılarının hareketli yapıda olması işimizi zorlaştırıyor.

Oyunda Piou ile gökyüzünde, ormanda, çölde ve cehennemde gezintiye çıkıyoruz. 4 farklı mekanı ücretsiz olarak oynayabiliyoruz ancak oyunun başlangıcında sadece orman açık ve meyveleri topladıkça diğer bölümler açılmaya başlıyor. Oyunun zorluğu da bu noktada devreye giriyor. Kuşu engellere çarptırmadan uçurmayı başarabilmek kadar meyveleri toplamak ta önemli.

YORUMLAR