Hyspherical 2 (winphone)

Hyspherical 2

Hyspherical 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hyspherical 2, renkli küreleri birbirlerine dokunmayacak şekilde geometrik şekillere yerleştirmeniz gereken bir oyun.

Hyspherical 2, iç içe geçirilmiş farklı geometrik şekillere renkli küreleri yerleştirmeye çalıştırdığımız zorlu bulmaca oyunu. Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımıza çıkan popüler oyunda 150 bölüm boyunca birbirinden karmaşık tasarlanmış geometrik şekillerle baş başa kalıyoruz.

Geometrik şekiller üzerine kurulu bulmaca oyunlarından Hyspherical’ın devam oyununda bölümler daha da zorlaştırılmış. Oyuna ısındırma bölümlerini geçmemizin ardından içine engeller konulmuş son derece karmaşık şekillere küreleri yerleştirmemiz isteniyor. Kendi yörüngelerinde dönen renkli küreleri birbirlerine değmeyecek şekilde yerleştirmek oyunun ortasından sonra oldukça zorlaşıyor. 150 bölümü az görebilirsiniz ancak final bölümünü görmek için oldukça uzun harcamanız gerekiyor.

Küreleri geometrik şekillere yerleştirmek için ekrana dokunmamız kafi lakin dediğim gibi her kürenin birbirine değmemesi kuralı var. Küreleri gelişigüzel yerleştirmemeniz, öncelikle şekli incelemeniz gerekiyor. Bazı bölümleri tek seferde geçmeniz mümkün olmayabiliyor.