Lada Drift Racing 1.1.0.0 (winphone)

Lada Drift Racing

Lada Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lada Drift Racing, rus arabalarıyla drift yaptığınız, yarışlara katıldığınız bir Windows Phone oyunu.

Lada Drift Racing, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz drift yarışı oyunları arasında. Rus arabalarıyla drift yaparak lastikleri eritmenin haricinde yarışlara katılma heyecanını yaşadığınız oyunda 7 farklı harita seçeneği bulunmakta.

Lada Vaz 1111, Moskvich, Vaz 2016, Vaz Samara ve modifiye edilmiş Vaz 2016 modeli arasından seçiminizi yaptıktan sonra karşınıza iki seçenek çıkıyor. Oyunun adından tahmin edeceğiniz üzere oynayabildiğiniz modlardan biri drift. Diğeri ise normal yarış. Her iki mod da eğlenceli ancak uzun süreli oynanış için ideal olmadığını düşünüyorum. Yani Lada Drift Racing, boş zamanlarda kafa dağıtmak adına oynayabileceğiniz yarış oyunları arasında.

Cihazınıza göre grafik kalitesini ayarlayabileceğiniz drift yarışı oyununda arabaların motor sesleri de unutulmamış. Her arabanın motor sesi farklı. Özellikle Windows Phone platformundaki yarış oyunlarında rahatsızlık veren aynı ses sorunu bu oyunda yok. Oyunun beğendiğim diğer bir yanı da farkl pistler sunması. Tabii ki ilk olarak tüm pistler açık değil lakin oyunda zaman geçirdikçe para harcamadan açabiliyorsunuz.

Yarış oyunu denilince görsel ve içerikten sonra kontrol sistemi akla geliyor. Lada Drift Racing’de iki kontrol seçeneğiniz var. Cihazınızı eğerek veya ekranın farklı noktalarındaki butonları kullanarak arabanızı yönlendirebiliyorsunuz ki iki kontrol de rahat oynanış sunuyor.

Windows Phone platformunda da ücretsiz ve kaliteli drift yarışı oyunları var. Eğer Rus arabalarına özel ilginiz varsa Lada Drift Racing oyununa indirip göz atın derim.

YORUMLAR