Logo Quiz Ultimate 3.0.2.0 (winphone)

Logo Quiz Ultimate

Logo Quiz Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logo Quiz Ultimate, Windows Phone platformunda en çok oynanan logo bulmaca oyunu.

Kaç tane markanın logosunu biliyorsunuz? Logo Quiz Ultimate, logo bilginizi sınayabileceğiniz harika bir Windows Phone oyunu. Ücretsiz olarak sunulan logo bulmaca oyununda 1000’den fazla logo bulunuyor. Bunlar arasında her gün bir yerde rastladığımız veya evimizde, günlük hayatımızda kullandığımız ürünlerin logoların yanı sıra çok eski, herkesin rahatlıkla bilemeyeceği logolar yer alıyor.

İlk görüşte tanıyacağınız çok basit logolarla başlayan ilerledikçe çok daha az bilinen logoları karşınıza çıkaran Logo Quiz Ultimate oyununda amacınız logoları olabildiğince yardım almadan bilmek ve yüksek puan elde ederek en iyiler listesine girmek.

Windows Phone platformunda en çok oynanan logo bulmaca oyunu olan Logo Quiz Ultimate de benzerleri gibi takıldığınız noktalarda ilerlemenize yardımcı olan ipuçları veriyor. İpuçlarını kullanarak kelimenin tamamını veya içerisindeki bir harfi açtırabiliyorsunuz. Oldukça faydalı olan bu ipuçları çabuk tükendiğinden ilk bölümlerde kullanmamanızı öneririm. Unutmadan, ipuçlarını her kullandığınızda altınınızdan düşülüyor. Altınları kazanmanın ise iki yolu var. Gerçek para ödeyip satın alabiliyor veya oyunun Facebook sayfasını beğenerek, oy vererek, geri bildirimde bulunarak ücretsiz +20 altın alabiliyorsunuz.

Türkçe karakterleri kabul etmemesi dışında bir eksiğini görmediğim oyunu kelime oyunlarından hoşlanan herkese tavsiye ederim.

YORUMLAR