Microsoft Solitaire Collection 1.0.0.1 (winphone)

Microsoft Solitaire Collection

Microsoft Solitaire Collection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Solitaire Collection, tüm zamanların en çok oynanan kart oyunu Solitaire'yi mobile taşıyor.

Microsoft Solitaire Collection, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda ön yüklü gelen kart oyunu ve yediden yetmişe herkesin bildiği ve keyifli oynadığı zaman öldürmek için birebir bir oyun. Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayar kullanıcıları için sunulan Solitarie oyunu beş farklı kart oyununu bir arada sunuyor.

Solitaire, Windows 8 işletim sistemi öncesi tüm bilgisayarlarda ön yüklü geliyordu ve boş zamanları boş boş geçirmek isteyenler için harika bir oyundu. Dünya genelinde tutulan bu kart oyunu Windows 8 ile tanışmamızın ardından bilgisayarlardan silindi, mobile taşındı. Windows Phone platformunda Microsoft Solitaire Collection adıyla karşımız çıkan meşhur kart oyunu bilgisayardakinden farklılık göstermiyor.

Tüm kartları masadan temizlemeye çalıştığımız FreeCell, mümkün olan en az taşıma ile sekiz sütundaki kartları temizleme gerektiren Spider, kartları sırayla ya da yukarı veya aşağı seçerek puan kazanmaya çalıştığımız TriPeaks, kart eşleştirmeye dayanan Pyramid oyununu bir arada sunan Microsoft Solitaire Collection, Xbox entegrasyonu ile geliyor. Xbox hesabınıza giriş yaparak başarım kazanabiliyor, puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabiliyor, oynanış istatistiklerinize bakabiliyorsunuz.

Not: Oyunu sorunsuzca oynamak için telefonunuzun bölge ayarını ABD olarak değiştirmeniz gerekiyor.

YORUMLAR