Mini Truck (winphone)

Mini Truck

Mini Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Truck, DOS'ta oyun oynadığınız zamanlara gideceğiniz basit ve eğlenceli oynanış sunan bir kamyon yarışı oyunu.

Mini Truck, eski DOS oyunlarına özlem duyanlar için özel hazırlanmış mobil oyunlar arasında. Mini kamyonun direksiyonunun başına geçtiğimiz oyunda trafiğin en yoğun olduğu şehirlerde stresli bir yolculuğa çıkıyoruz. En kötüsüde trafik çilemiz hiç bitmiyor.

Sonsuz oynanış sunan yarış oyunlarından biri olan Mini Truck, kaliteli görseller sunmuyor ancak kısa sürede kendisine bağımlı hale getiriyor. Oyunda kullanabildiğimiz tek araç oyunun adından da tahmin edeceğiniz üzere mini kamyon. Mini kamyonumuzla trafiğe adeta kafa tutuyoruz. Yolumuza arabalar, trafik levhaları, trafik ışık lambaları, hayvanlar, fıskiyeler gibi çok sayıda engel çıkıyor. Bu engellerin sıklığı hangi zorluk düzeyinde oynadığımıza göre değişiklik gösteriyor. Çok basitte iken mini kamyonumuz olabildiğince yavaş ilerliyor ve böylelikle engelleri rahatlıkla geride bırakabiliyoruz. Zorda çok hızlı yol alıyor, engelleri aşmak için çok önceden engeli fark etmemiz ve tereddüt etmeden ekrana dokunmamız gerekiyor.

8 bit görselleriyle bilgisayarda oyun oynamaya DOS işletim sisteminde başlayan biri olarak beni benden alan oyunun kontrol mekanizması basit olsa da ilerlemek odaklanma ve refleks gerektiriyor. Oyunda durma lüksünün olmaması ise güzel düşünülmüş. Sürekli yol alan kamyonetle trafikte ilerlemek basitte bile çocuk oyuncağı değil.

YORUMLAR