Money Lover (winphone)
Money Lover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    ZooStudio

Money Lover, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi kişisel finans yönetim uygulamalarından biri.

Money Lover, gelir ve giderlerinizi takip etmek istiyor ancak Microsoft Excel fazlasıyla karmaşık geliyorsa tercih edebileceğiniz kişisel finans yönetim uygulamaları arasında.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bütçe takip uygulamalarından birisi de Money Lover. Kullanıcıların anında alışabileceği olabildiğince basitleştirilmiş arayüzle gelen kişisel finans uygulaması ile her gün yaptığınız harcamaları ve kazancınızı tek bir noktadan rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Yeme – içme, eğlence, seyahat, eğitim, ulaşım, sağlık, aile ve aşk (ilk defa bir kişisel finans uygulamasında karşımıza çıkıyor) gibi hazır harcama kalemleri sayesinde o gün ve ay içerisinde yaptığınız harcamaları tek dokunuşla kaydedebiliyorsunuz. Ay sonu geldiğinde paranızı kiminle hangi günlerde nereye harcadığınızı en fazla ne için harcama yaptığınızı grafiksel olarak görebiliyorsunuz. Tabii ki giderleriniz haricinde gelirlerinizi de kayıt altına alabiliyor ve rapor alabiliyorsunuz.

Platformdaki en iyi kişisel finans uygulamalarından biri diyebileceğim Money Lover’ın Türkçe dil desteği de bulunmakta ancak yerelleştirmenin harika olduğunu söylemek yanlış olur. Kimi yerler hiç çevrilmemiş, kimi yerler anlamsız şekilde çevrilmiş şekilde karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR