Monster Castle 1.0.5.0 (winphone)
Monster Castle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    93

  • Üretici

    GoodTeam

Monster Castle, kule savunma oyunları arasında ve sadece Windows Phone platformunda yer alıyor.

Monster Castle, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz strateji – kule savunma oyunlarından biri ve popüler strateji oyunlarının arkasındaki isim GoodTeam imzasını taşıyor.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan Monster Castle oyunu adından da anlayacağınız üzere kaleyi savunan isimler insanlar yerine kötü güçlerin temsilcisi yaratıklar ve büyücüler. Ork, goblin, yarasa, gnoll, ayı, büyücü kadın, şaman, hayalet gibi acımasız karakterlerle kurduğumuz kuleyi kahraman insanların saldırısına karşı korumaya çalışmaya çalıştığımız oyunda amacımız yaratıkların özgürlüğe kavuşmasını sağlamak. Bunun için canavarlardan ve diğer kötü karakterlerden oluşan kulemizi inşa ediyor ve kendi eğittiğimiz ordumuzla, tuzakları (bombardıman silahı, sihirli küre, alev püskürten silahlar, kazıklar gibi) kullanarak barınağımızı korumaya çalışıyoruz.

Bağımlılık yaratan görevlerin yanında uzun soluklu bir oynanış sunan hikaye modu da içeren Monster Castle oyunu savunmadan çok savaşma üzerine kurulu olduğundan oldukça hızlı ilerliyor ve oyun esnasında hele ki öğrendikten sonra benzerlerine nazaran çok daha keyif verdiğini söyleyebilirim.

Strateji ve savaş öğelerini harmanlayan yapımın kontrolleri ise herkesin oynayacaği düşünülerek oldukça basit tutulmuş. Yaratık ve yapı üretmek için ekranın sol tarafındaki, savaşmak içinse sağ tarafındaki butonu kullanıyorsunuz. Hangi seviyede olduğunuzu, kaç altın ve elmasınızın olduğunu da ekranın yukarısından takip ediyorsunuz.

Monster Castle, kule savunma oyunları oynamaktan keyif alan herkesin şans vermesi gerektiğini düşündüğüm bir yapım olmuş. Tek eksiği Türkçe dil seçeneğinin olmaması.

YORUMLAR