Monster Truck Extreme Dash 1.1.0.0 (winphone)

Monster Truck Extreme Dash

Monster Truck Extreme Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Truck Extreme Dash oyununda yükseltilebilir canavar kamyonlarla tehlikeli hareketler yaparak para kazanıyorsunuz.

Monster Truck Extreme Dash, canavar kamyonlarla engebeli yollarda gece gündüz demeden tek başımıza yarışlara katıldığımız eğlenceli bir Windows Phone oyunu ve ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz.

Yüksek kalitede görseller sunmamasına rağmen oynadığınız süre boyunca eğlendiren oyunlar vardır. Monster Truck Extreme Dash (ismi biraz uzun) oyunu da bunlardan biri. İsminden de anlayacağınız üzere kontrolünü sağlamaya çalıştığımız araçlar bu sefer canavar lakaplı kamyonlar.

Dört farklı canavar kamyonu seçmemize izin veren oyunda tek amacımız para kazanmak. Bunu başarmanın tek yolu tehlikeli akrobatik hareketlerden geçiyor. Canavar kamyonumuzla havada ne kadar tehlikeli hareketler yaparsak o kadar para kazanıyoruz. Tabii ki bunu yapmak göründüğü kadar basit değil. Canavar kamyonumuzla havada adeta süzüldükten sonra yere çakılmamak için sol – sağ dengesini çok iyi ayarlamamız gerekiyor.

Devasa kamyonumuzla orman, dağ tepe ayırt etmeksizin yarıştığımız oyunda sonsuz bir oynanış hakim. Kaza yapmadığımız, benzinimiz bitmediği sürece oyun sonlanmıyor. Tabii ki bu dediğim serbest stil yarışta geçerli. Eğer özel görevleri seçersek bölümü tamamlayabilmek belli hareketleri yapmamız gerekiyor. Bunun dışında günlük olarak verilen bonus görevler de var ki bunları altın kazandırması açısından kesinlikle atlamamanızı öneririm.

Bir yarış oyunundan bahsediyorsak yükseltme (upgrade) olmadan olmaz. Ücretsiz olarak seçim yapabildiğimiz dört canavar kamyonun dayanıklılık (havada süzüldükten sonra yere düşünce bunun kıymetini anlıyorsunuz.), akrobatik bonus (havada yaptığınız akrobatik hareketler sonucu daha fazla puan kazandırıyor.), benzin kapasitesi (onca tehlikeli hareket sonucu kazandığınız puanlara benzinin bitmesinden dolayı veda etmek kim ister?) özelliklerini artırabiliyoruz. Yükseltmelerin de ücretsiz olması çok iyi olmuş.

YORUMLAR