MSN Health & Fitness 3.1.4.438 (winphone)

MSN Health & Fitness

MSN Health & Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    263

  • Üretici

    Microsoft Corporation

MSN Health & Fitness, Microsoft tarafından geliştirilmiş tamamen Türkçe ve ücretsiz sağlık uygulamasıdır.

MSN Health & Fitness (MSN Sağlık ve Fitness), Windows Phone platformundaki en kapsamlı sağlık uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Microsoft tarafından geliştirilen ve çok sayıda aracın yer aldığı zengin içeriğe ücretsiz olarak erişebilen Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarla uyumlu bu sağlık uygulaması ile diyet ve egzersiz takibinden besinlerin kalori miktarına bir çok içerik tek bir yer; elinizin altında.

MSN Health & Fitness, Hızlı Erişim, Beslenme ve Medikal olmak üzere 3 sekmeden oluşan modern ve sade tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Hızlı Erişim menüsü altında bulunan Diyet Takibi ile her öğün tercih ettiğiniz besinler sonucu ne kadar protein, karbonhidrat, yağ aldığınızı görebilir ve haftalık / aylık takibini yapabilirsiniz. Gün içerisinde spor yapmaya vakit bulan biriyseniz Egzersiz Takibi aracını kullanarak kendi antrenman rutininizi oluşturabilir ve antrenmanlarınızı izleyebilirsiniz. Semptom Denetleyicisini kullanarak vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan rahatsızlıklar hakkında detaylı bilgiye (Hastalığın tanımı, görüldüğü yer, nedenleri, belirtileri, tedavisi ve önleme yolları) erişebilirsiniz. Sağlık İzleyicisi bölümünden kilo, kolesterol ve kan basınç değerlerinizi grafik üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Beslenme menüsü altından besinlerin kalori, yağ, karbonhidrat, protein değerlerine ulaşabilir, porsiyon ve porsiyon boyutunu ayarlayabilir, besinleri karşılaştırabilirsiniz.

İnsan vücudunu 3 boyutlu ve yüksek çözünürlüklü hazırlanmış fotoğraf üzerinden detaylı olarak inceleme imkanı da sunan MSN Health & Fitness, sağlıklı bir yaşam gerekli tüm araçları bünyesinde barındıran, tüm içeriği Türkçe ve ücretsiz olarak sunan eşsiz bir sağlık uygulaması.

YORUMLAR