MSN Money 3.1.4.409 (winphone)

MSN Money

MSN Money
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Money, finans haberleri ve kullanışlı araç ve hesaplayıcılar içeren tamamen Türkçe finans uygulamasıdır.

MSN Money (MSN Finans), Microsoft’un Windows Phone platformuna ücretsiz olarak sunduğu finans uygulamasıdır. Finans haberlerinin yanı sıra kullanışlı araç ve hesaplayıcıları kullanımınıza sunmaktadır.

Windows Phone için tasarlanan MSN Money uygulaması ile aralarında NASDAQ, New York Stock Exchange (NYSE), Dow Jones, S&P 500, DAX, FTSE 100, NIKKEI 225’in de bulunduğu büyük endeksleri takip edebilir; Microsoft (MSFT), Google (GOOG), Nokia (NOK), Facebook (FB), Apple (AAPL) ve diğer hisse senetlerini izleme listenize ekleyebilir; Dünya Piyasaları alanından 20’nin üzerinden farklı dünya endeksini izleyebilir; Döviz kurlarına bakabilir ve Döviz çeviriciyi kullanarak paranız karşılığında ne kadar döviz alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunların yanı sıra Altın, Gümüş, Petrol, Doğal Gaz, Pamuk, Buğday, Şeker, Mısır ve diğer ham maddelerin fiyatlarını takip edebilirsiniz.

MSN Money uygulamasında güncel haber ve finansal bilgilerin yanı sıra “Aylık Mortgage ödemem ne kadar olacak?”, “Aylık kredi ödemem ne kadar olacak?”, “Hedefime ulaşmak için ne kadar tasarruf yapmalıyım?”, “Param zamanla nasıl artar” gibi soruların yanıtını bulabileceğiniz Araçlar bölümü de yer almaktadır.

YORUMLAR