Nemo's Reef 1.0.0.11 (winphone)

Nemo's Reef

Nemo's Reef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nemo's Reef oldukça eğlenceli bir Windows Phone oyunudur

Nemo's Reef Disney'in Finding Nemo adlı ünlü animasyonunun ana kahramanlarını konu alan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Windows Phone oyunudur.

Bu eğlence dolu Nemo oyununda ana kahramanımız Nemo'ya katılarak maceranın içerisine dalıyoruz. Nemo's Reef'de temel amacımız Nemo'ya ve animasyonunun diğer kahramanlarına içerisinde yaşayabilecekleri bir mercan resifi inşa etmek.

Nemo's Reef'de Nemo ve babası Marlin okyanusların en güzel mercan resifini inşa etmek için yola koyulurlar. Bu görev sırasında Nemo'ya eşlik ederek en gösterişli mercan resifi sığınağını inşa etmeli ve arkadaşlarına sunabileceği kalıcı bir ev yaratması için gizemleri keşfetmeliyiz.

Okyanusun altındaki canlı bir dünyada geçen oyun oldukça renkli grafiklere ve zengin bir görselliğe sahip. Oyun bize kendi su altı cennetimizi yaratma imkanı sunuyor ve bu cenneti kişiselleştirebiliyoruz. Dory, Gill, Bloat, Bubbles ve diğer ünlü Nemo animasyonu karakterlerinin de yer aldığı oyunda birçok farklı su altı bitkisi, mercan tipi ve dekoratif öğeler bizleri bekliyor. Oyunda resifimizde yaptığımız değişiklikler ve tohumunu ektiğimiz su altı bitkileri birçok farklı tipteki egzotik balığı resifimize çekmekte. 50'nin üzerinde farklı balığı toplayabildiğimiz oyun oldukça eğlenceli bir yapıya sahip.

YORUMLAR