News360 2.3.2.3 (winphone)

News360

News360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

News360, Windows Phone cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir haber takip uygulaması.

News360, Windows Phone cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber ve gündem takip uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde etrafımızda ve dünyanın farklı köşelerinde olup biten olaylara sadece mobil cihazımız üzerinden erişim sağlayabiliyoruz.

Uygulamada sunulan arayüz tasarımı ve özellikler tamamen kullanıcıların işini kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiş. Sade arayüzde haberlere erişim çok kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Fakat uygulamanın tek hoşumuza giden özelliği bu değil elbette.

News360'ın en fazla öne çıkan özelliği içeriklerin tamamen kullanıcıların ilgi alanlarına göre oluşturuluyor olması. Uygulamanın tam fonksiyonda çalışabilmesi için biraz zaman gerekiyor. Bu zaman diliminde kullanıcıların neye ilgi duyduklarını inceleyen News360, içerikleri gözlemlediği kıstaslara göre belirliyor.

Uygulamanın İngilizce olarak hizmet verdiğini de belirtmeden geçmeyelim. Bu nedenle kullanabilmek için belli bir miktar İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor.

Uygulamada karşılaştığımız ve ilgimizi çeken haberleri farklı sosyal medya kanalları üzerinden de paylaşabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve kapsamlı içerikler sunan News360, gündemi takip etmek isteyen Windows Phone kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR