One More Line 2015.616.601.3559 (winphone)

One More Line

One More Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One More Line, retro görsellere sahip popüler Windows Phone oyunları arasında ve kısa sürede bağımlılık yaratıyor.

One More Line, retro tarzı görsellere sahip sinir edici derece zor olmasına rağmen ilginç bir şekilde bağımlısı olduğunuz oyunları oynamak keyif veriyorsa mutlaka denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım.

Oldukça popüler olan ve son olarak Windows Phone cihazlarımıza teşrif eden zorlu bir beceri oyunu olan One More Line oyununda dik konumda oldukça hızlı ilerleyen bir obje ile çıkabildiğiniz kadar yukarı çıkmaya çalışıyorsunuz. Yani sonsuz koşu türünde, yüksek puan yapmaktan bir hedefinizin olmadığı bir beceri oyunuyla karşı karşıyasınız.

Son dönemin modası retro görselleri ve tabiri yerinde ise gaza getiren müzikleriyle dikkat çeken oyunda jet görünümlü objenin kontrolünü sağlamak oldukça basit gibi görünse de çok zor. Jetimiz son hız kendiliğinden ilerleyebilse de bir zaman sonra önünüze çıkan engeller aslında oyunun ne kadar zor olduğunu kavramanıza yardımcı oluyor. Yol boyunca farklı noktalara karşınıza çıkacak engelleri atlatmanın tek yolu ise genellikle köşelere dizilmiş objelere tutunarak yönünüzü değiştirmek. Daha hızlı ilerlemenizi dolayısıyla puan kazanmanızı sağlayan yardımcı objelere tutunmak ve yön değiştirmek için ekrana dokunup basılı tutmanız yeterli oluyor. Ancak bu yardımcılarınızı da iyi seçmeniz gerekiyor. Bazıları sizi geriye götürebilirken bazıları da çok hızlı döndürüp yönünüzü kaybetmenizi sağlıyor.

Uzun oynamanızı kesinlikle tavsiye etmediğim oyunda yüksek puan yapmak bir yana üç haneli puana ulaşmak oldukça zor. Hatta oyunun yapımcısı puan cetvelini bile çıkarmış ve “Annem de bu puanı yapar.”, “Ekrana hiç dokunmasan dahi bu puanı yapabilirsin.”, “Dünyanın en iyisisin.” gibi puan kayıtları mevcut.

YORUMLAR