Paper Racer 1.1.1.0 (winphone)

Paper Racer

Paper Racer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Racer eğlenceli ve farklı bir yarış oyunudur

Paper Racer oyun severlere alışılmıştan oldukça farklı bir araba yarışı heyecanı yaşatan, Windows Phone 8 işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynanabilen eğlenceli bir yarış oyunudur.

Kağıt ve kalem ile hazırlanmış çizimlere benzeyen bir grafik stiline sahip olan Paper Racer grafiklerindeki bu kendine has yapıyı oynanışta da korumakta. Oyunda yarış arabamızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve rakiplerimizle heyecan dolu yarışlar yapıyoruz. Oyunun yarış pistleri özel olarak tasarlanmış ve işi daha da eğlenceli kılmak için birçok farklı engel pistlerin içerisine serpiştirilmiş. Yarışlar esnasında bir yandan rakiplerimize dikkat ederken bir yandan da pisti ve engelleri takip etmeliyiz.

Paper Racer'ın en önemli özelliği bize kendi yarış arabamızı yaratabilme ve oyuna aktarabilme imkanı vermesi. Kendi çizeceğimiz yarış arabalarını oyuna Windows Phone cihazımızın kamerasını kullanarak tanıtabiliyoruz. Çizimimizi tamamladıktan sonra fotoğrafını çekiyoruz ve bundan sonra herhangi bir fotoğraf düzenleme işlemiyle uğraşmamıza gerek kalmıyor. Paper Racer çizimlerimizi arkaplanlardan ayırt ederek oyuna aktarabilmekte.

Paper Racer'da minyatür boyutlarda yarış arabalarını kontrol etmekteyiz. Oyunun gerçekçi fizik motoru sayesinde yarış arabamız piste ve pistte yer alan engellere doğal bir şekilde uyum sağlayabiliyor.

YORUMLAR