Perfect Shift 1.0.0.2 (winphone)

Perfect Shift

Perfect Shift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Shift, Windows Phone platformundaki en iyi drag yarışı oyunu.

Perfect Shift, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir drag yarışı oyunu.

Gerek görsel gerekse de oynanış açısından Windows Phone platformundaki en kaliteli drag (kalkış yarışı) oyunu diyebileceğim Perfect Shift, Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda akıcı bir şekilde çalışıyor ve telefonunuzda sadece 140 MB yer kaplıyor.

Detaylı hazırlandığı her halinden belli olan 25 eşsiz arabayı kullanabildiğiniz oyunda birçok mod bulunuyor. Düzenli yarışlara katılabiliyor, kulüp turnuvalarında kendinizi gösterebiliyor, zamana karşı yarışabiliyorsunuz. Bunun yanında 4 seviyeden oluşan hikaye modu da bulunuyor.

Kimi zaman tünellerden, kimi zaman şehir sokaklarından, kimi zamanda sanayi bölgelerinden geçeceğiniz drag yarışı oyununda arabanızı dilediğiniz şekilde özelleştirebiliyorsunuz. Tüm parçalarını yükseltebilmenin yanında dış görünümünü de kendi zevkinize göre belirleyebiliyorsunuz.

Oynadıkça yeni arabaların kilidini açabileceğiniz, yeni başarımlar kazanabileceğiniz, günlük ödüllerin sahibi olabileceğiniz Perfect Shift, Windows Phone platformunda şimdiye kadar tanıştığım en kaliteli drag yarışı oyunu.

YORUMLAR