Pop the Lock (winphone)
Pop the Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    B.B.APE

Pop the Lock oyununda ara dokunuşlarla kilitli mekanizmayı açmaya çalışıyorsunuz.

Pop the Lock, reflekslerinizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz sinir bozucu zorlukta olmayan eğlence dozu yüksek bir Türk oyunu ancak Windows Phone platformunda popüler beceri – bulmaca oyunlarını platforma taşıyan B.B.APE tarafından sunuluyor. Satın alım sunmayan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz zaman öldürmelik oyun arıyorsanız bu oyuna bir şans vermelisiniz.

Pop the Lock adından da tahmin edeceğiniz kilitli mekanizmayı açarak ilerlediğiniz bir oyun. Çok basit bir şekilde tasarlanmış olmasına rağmen beklenmedik biçimde bağlayıcı. Oyunda ilerleyebilmek yolu doğru zamanda yaptığınız dokunuşlardan geçiyor. Farklı noktalarda çıkan sarı renkli objeyi kilitli kasanın şifresini açan numara olarak düşündüğünüzde oyun çok basit. Tek yapmanız gereken kırmızı çizgi bu noktanın üzerine geldiğinde dokunmak.

Tabii ki dokunuşunuzu çok iyi ayarlamanız lazım. Kırmızı çizgiyi sarı renkli yuvarlakla tam olarak buluşturamadığınız taktirde tekrar deneme şansınız olmuyor. Öte yandan her kilit birden fazla numara içerdiğinden tümünü doğru yapmanız gerekiyor. Kısacası hata yapma lüksünüz yok.

Buluşma zamanı arkadaşınızı beklerken, işe veya okula giderken otobüste/metroda veya misafirliğe gittiğinizde zamanı geçirmek adına oynayabileceğiniz sıkıcı olmayan basit dinamiklere sahip bir oyun arıyorsanız Windows Phone telefonunuza indirip bir göz atın derim.

YORUMLAR