Rayman Fiesta Run 1.0.0.0 (winphone)

Rayman Fiesta Run

Rayman Fiesta Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rayman Fiesta Run bol eğlence sunan bir platform oyunudur

Rayman Fiesta Run klasik bilgisayar oyunu kahramanları arasında yer alan Rayman'ın en son maceralarını Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarımıza taşıyan bir platform oyunudur.

Rayman Fiesta Run bizi heyecan dolu bölümlerde efsanevi bir maceraya davet ediyor. Süper kahramanımız Rayman oyunda hedefini gerçekleştirebilmek için zıplayabiliyor, duvarlara tırmanabiliyor, düşmanlarını yumruklayabiliyor ve hatta uçabiliyor. 75'in üzerinde farklı bölümün yer aldığı Rayman Fiesta Run'da her bölüm özenle tasarlanmış ve farklı bulmacalarla süslenerek zengin bir içerik ile donatılmış. Oyunda 4 farklı dünya yer alıyor ve bu dünyada geçen bölümler kendilerine ait özel temalara sahip. Bölüm sonu canavarları ile yapacağımız savaşlar ise oyuna renk katıyor.

Rayman Fiesta Run'da Rayman bölümlerdeki birçok farklı koşula ayak uydurabilmekte. Yeri geldiğinde kayabilen Rayman yüzebiliyor ve kimi zaman minik bir kahramana dönüşebiliyor. Bütün bu farklı şartları bulmacaları çözmek ve oyunda ilerlemek için kullanıyoruz. Oyunun oynanışı oldukça eğlenceli ve Rayman Fiesta Run grafik motoru oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Oyunun grafikleri göze oldukça hoş görünmekte ve akıcı bir şekilde görüntülenebilmekte.

Eğer platform oyunlarını seviyorsanız Rayman Fiesta Run güzel bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR