Retro Runners 1.2.68.0 (winphone)
Retro Runners
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  28

 • Üretici

  Marcelo Barce

Retro Runners, 8-Bit grafikleri ve nostaljik müzikleri ile dikkat çeken bir sonsuz koşu oyunu.

Retro Runners, 8-Bit grafikleri ile atari oynadığınız zamanlara gideceğiniz süper eğlenceli bir oynanış sunan sonsuz koşu türünde bir Windows Phone oyunu ve de tamamen ücretsiz.

Retro grafiklere sahip, bağımlılık yaratan oynanış sunan oyunlar arasında kendisine yer bulan Retro Runners, Windows Phone platformunda da karşımıza çıkan ender yapımlardan. Adından da anlayacağınız üzere koşu oyunları arasında ancak gerek grafikleri gerekse de müzikleri ile benzerlerinden oldukça farklı ve kesinlikle çok daha eğlenceli.

Atletizm dalları içerisinde en zoru diyebileceğimiz engelli koşuyu Windows Phone cihazımıza taşıyan Retro Runners oyununda her biri farklı yeteneğe sahip 10 koşucu ile yarışabiliyorsunuz. Seçilebilen karakterler arasında iskelet, zombi, ninja, hırsız gibi ilginç karakterler de yer alıyor. Tabii ki oyunun başlangıcında bu karakterlerden sadece biri açık ve puan kazandıkça kilitlerini açıp oynama şansı buluyorsunuz.

Zamanının en iyi konsolu olan ve bazılarımızın evde bazılarımızın salonlarda vakit ayırdığı atariye özlem duyanlar için hazırlanmış bu oyunun oynanışı ise ne zor ne de kolay diyebilirim. Zorluk seviyesi çok iyi ayarlanmış. Oyunu eğlenceli kılmak adına birçok engel yerleştirilmiş. Koşu esnasında karşınıza sadece yüksek engeller çıkmıyor. Ayrıca engelleri aşmanın yanı sıra kenarda bekleyen yardımcılarınızdan su toplamanız gerekiyor. Suları toplamazsanız gücünüz bir süre sonra tükeniyor ve yarışı tamamlayamıyorsunuz. Öte yandan suları toplarken altınları da es geçmemeniz gerekiyor ki hep aynı koşucu ile yarışmak istemiyorsanız bu şart.

Retro Runners Özellikleri:

 • Seçebileceğiniz 10 farklı karakter
 • Puan kazanmak ve yeni karakterlerin kilidini açmak için onlarca görev
 • En iyiler listesini görme (Google+ hesabınızla giriş yapmanız isteniyor.)
 • Kenarda bekleyen sucular, çekim yapan paparazziler gibi ilginç detaylar
 • 8-Bit grafikler ve nostaljik müzikler, ses efektleri

YORUMLAR