Road Rush Racer (winphone)

Road Rush Racer

Road Rush Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Rush Racer, görselleriyle ve hiç duraksamayan oynanışıyla dikkat çeken sonsuz yarış oyunu.

Road Rush Racer, Windows Phone telefonunuzda retro görselli oyunlara öncelik veriyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir yapım. Ücretsiz, hızlı ve küçük boyutlu yarış oyunu arıyorsanız kesinlikle es geçmeyin derim.

Dikkat ve harika refleksler gerektiren popüler mobil oyun Crossy Road’un görsellerinin kullanıldığı bu yarış oyununda hız limitleri ve trafik kurallarını bir kenaraya koyuyoruz. Bu iki unsuru hiç düşünmeden trafiğin aktığı üç şeritli yolda ilerliyoruz. Amacımız kaza yapmadan gidebildiğimiz kadar gitmek. Durma, yavaşlama imkanımız olmadığından araçların arasından sağlı sollu hareketlerle geçerek yol alıyoruz.

Oyunda puan kazanmak için arabaların yakınından geçmemiz ve yol boyunca karşımıza çıkan altınları toplamamız gerekiyor. Her ikisi de son derece tehlikeli ve zor. Hem trafiğin yoğunluğu, hem frenimizin olmaması, hem de görüş açımızın sürekli değişmesi işimizi zorlaştırıyor.

Oyun esnasında kazandığımız puanları harcayabildiğimiz tek nokta yeni araçların bizleri karşıladığı garaj. Garajda spor araba, itfaiye aracı, polis arabası, kamyon, tır, hatta tanka rastlıyoruz. Bu araçlar arasından dilediğimizi yarışta kazandığımız coinsleri vererek ücretsiz olarak alabildiğimiz gibi, gerçek para ile tümünü toptan satın alabiliyoruz.

Ücretsiz olmasına rağmen şaşırtıcı şekilde hiç reklam bulundurmayan yarış oyununda yolda giderken, kaza esnasında fark edebileceğiniz detaylar mevcut. Eğer yavaşlama, takılmalarla karşılaşırsanız fps’yi sabitleyerek, gölge gibi detayları kapatarak oyunun performansını artırabilirsiniz.

YORUMLAR