SBK15 Official Mobile Game 1.1.0.17 (winphone)

SBK15 Official Mobile Game

SBK15 Official Mobile Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SBK15 Official Mobile Game, gerçek yarışçıları seçip lisanslı motorlarla yarışabildiğiniz bir Windows Phone oyunu.

SBK15 Official Mobile Game, tartışmasız Windows Phone platformundaki en kaliteli motor yarışı oyunu ve hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik olarak üst seviyeye hitap ediyor. Boyutu biraz fazla olduğundan indirip yüklemesi zaman alsa da kesinlikle bu bekleyişe değiyor.

Mobilde de motor sporları ile ilgileniyorsanız, tamamen gerçek motor yarışçılarını seçme imkanı tanıyan SB15 oyununu kesinlikle denemelisiniz. İlginç olarak ilk olarak Windows Phone platformunda indirilebilir olan yarış oyununda grafikler, oynanış (fizikler, yarışçının tıpkı gerçekteki gibi ayağıyla pozisyon alması, kaza sonrası motordan düşüşler her detay var.), içerik (bilgisayar oyunu kalitesinde menülerin olduğunu söylemem gerek.) kısacası her şey kalite kokuyor.

Ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz yarış oyununda oyunu açtığınızda ilk dikkatinizi çekecek menülerden sonra yarışçılar olacaktır. Çünkü yarışçılar tamamen gerçek ve lisanslı olarak oyundalar. Birçok ülkeden en iyi motor yarışçıları oyuna dahil edilmiş. Yarışçıların yanında motosikletler de lisanslı olarak karşımızda. Aprilia Racing, BMW Motorrad, Kawasaki Racing, PATA Honda and Ducati Superbike dahil 14 adet seçebildiğiniz motosiklet var.

Özelleştirilebilir kontrol seçeneği sayesinde kendinize en uygun kontrolleri ayarlayıp keyfinizce oynayabileceğiniz oyunda her birinde farklı heyecan yaşayacağınız 4 oyun modu yer alıyor. Dünya genelinde en iyi yarıcıların katıldığı turnuvalar, kendi kendinizi veya rakibinizi geçmeniz gereken zamana karşı yarışlar, doğrudan yarışa dalabildiğiniz hızlı yarış modu seçenekleriniz arasında.

SBK15 Official Mobile Game, Windows Phone’da gerçek yarışçılarla gerçek pistlerde yarışma keyfi sunan tek motor yarışı oyunu.