Shade Spotter 1.0.0.0 (winphone)

Shade Spotter

Shade Spotter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shade Spotter, kısa süreliğine gözünüzü test etmek için oynayabileceğiniz bir Windows Phone oyunu.

Gözünüzü test edebileceğiniz bir mobil oyun veyahut uygulama arıyorsanız Shade Spotter, en doğru seçim olacaktır. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz bulmaca oyunun onlarca kutucuğun bulunduğu tabloda farklı renkte olanı ayırt etmek için sadece 15 sayeniz var.

Windows Phone platformunda yeni karşımıza çıkan Shade Spotter oyununu gözünü test etmek için mobil oyunu seçen herkese öneririm. Ücretsiz olarak gelen ve ufak boyutlu olan oyunda ilk bakışta tek renkten oluşan tabloya bakarak açık renkli olan kutucuğu fark etmeye çalışıyorsunuz. İlerledikçe farklı renkte olan kutucuğu bulmak zorlaşıyor ve bir noktadan sonra imkansız demeye başlıyorsunuz.

Gözlerinizin renkleri ne kadar iyi ayırt edebildiğini ölçebileceğiniz oyunu kolay, orta ve zor olmak üzere üç zorluk düzeyinde oynayabiliyorsunuz. En kolayda tahmin edeceğiniz üzere farklı renkte olan kutucuk ilk görüşte fark edilebilecek kadar farklı ve 30 saniyeden geri sayım yapılıyor. Orta seviyesinde farklı renkte kutucuğu bulmak biraz zaman alsa da ton farkından ayırt edebiliyorsunuz. Zor ise oldukça sağlam gözler gerektiriyor. Daha parlak renkler sunarak farklı olanı ayırt etmemizi zorlaştıran bu bölümü uzun süre oynamamanızı tavsiye ederim.

Oyunda puan kazanma zorluk seviyesine göre değişiyor. Kolayda 30 saniye içerisinde bulabildiğiniz kadar farklı kutucuğu bulmanız gerekirken, orta ve zorda 15 saniye süre boyunca oynuyorsunuz. Lakin zor seviyede bölüm başı daha fazla kazanıyorsunuz.

YORUMLAR