Stunt Extreme 1.0.0.0 (winphone)

Stunt Extreme

Stunt Extreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Extreme, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz ufak boyutlu ve ücretsiz bir motocross yarışı oyunu.

Stunt Extreme, motor sporlarından keyif alıyorsanız Windows Phone telefonunuzda da oynayabileceğiniz harika bir motosiklet yarışı oyunu. Engebeli arazide dünyanın en iyi motosiklet yarışçıları ile yarıştığımız ve tüm yarışları kazanmaktan başka şansımızın olmadığı oyunda kariyer yapma şansına da sahibiz.

Windows Phone platformunda hem ücretsiz hem de kaliteli motosiklet yarışı oyunlarına rastlamak çok güç. Stunt Extreme gerek görselleriyle gerekse de oynanışı ile beğendiğim bir yapım oldu. Arazi tipi özel pistlerde yapılan bir motosiklet yarışı olan Motocross’u mobil cihazımıza taşıyan yapım boş zamanlar için ideal ve kafa yormadan oynanacak oyunlar arasında.

Motosikletimizle birbirinden tehlikeli hareketler yapabildiğimiz oyunda kariyer modunda normal tur bazında yarışlara katılabildiğimiz gibi, motosikletimizle artistik hareketler yaparak puan toplamaya çalıştığımız özel yarışlara da katılabiliyoruz. Motocross yarışlarında gördüğümüz tüm hareketleri yapabildiğimiz oyunda yarışçılar düşüp kalkabiliyor (zorlu hareketleri yaparken veya diğer motosiklete çarptıklarında) ve yarış sonlanmıyor. Hiçbir şey olmamış gibi motosikletimize atlayıp yarışa devam edebiliyoruz.

Stunt Extreme, şaşırtıcı grafikler sunmayan orta düzey bir motosiklet yarışı oyunu ancak boyutu çok ufak olduğundan cihazda fazla yer kaplamaması ve ücretsiz olmasına karşın eğlenceli bir oynanış sunması ile tercih edilebilir.