Top Gear: Extreme Parking (winphone)

Top Gear: Extreme Parking

Top Gear: Extreme Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear: Extreme Parking, Top Gear'ın en beğenilen araçlarıyla yarıştığınız yepyeni Windows Phone oyunu.

Top Gear: Extreme Parking, ülkemizde de hatrı sayılır izleyici kitlesine sahip olan televizyon programı Top Gear’ın en beğenilen araçlarını karşımıza çıkaran, Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en iyi yarış ve park etme oyunlarından biri.

Windows Phone’a geç te olsa gelen popüler yarış oyununda Top Gear programında göze çarpan araçların tümü yer alıyor. Oyunda görevleri tamamlayarak bölüm bölüm ileriyoruz. Bölümler yarış ve park etme üzerine kurulu. Her bölümde yapmamız gerekenler bölümün başında gösteriliyor. Bizden istenileni eksiksiz ve zamanında yaptığımızda hem puan kazanıyor, hem de rütbemizi artırıyoruz.

Yarış sonlarında kazandığımız altınları sadece yeni araçları ve pistleri açmak için kullanabiliyoruz. Yani oyunda modifiye seçeneğimiz yok. Tabii ki her yarış oyununda olduğu gibi bu oyunda da para bastırarak tüm araçları veya en çok yarışmak istediğimiz aracı tek seferde satın almamız mümkün.

Oyunda gerçekçiliği artırmak adına kontrol sistemi çok hassas yapılmış ve farklı kamera açılarından oynama imkanı tanınmış. Kontrol sisteminin özelleştirilebiliyor olması ve oyunun kontrolcüler ile de oynanabiliyor olması harika olmuş.

Klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız hele ki Top Gear programını takip ediyorsanız, Top Gear: Extreme Parking oyununu kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR