Trigger On The Road 1.0.5.0 (winphone)

Trigger On The Road

Trigger On The Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigger On The Road, klasik araba yarışı oyunlarından sıkılanlar için boş zamanları süsleyecek harika bir yapım.

Trigger On The Road, dünya çapında 5 milyon oyuncusu bulunan Unity 3D motoru kullanılarak geliştirilmiş eşsiz bir araba yarışı oyunudur. Klasik araba yarışı oyunlarından oldukça farklı bir sürüşü deneyim sunan oyun, tüm Windows Phone cihazlarda akıcı bir şekilde oynanabilmekte.

Mobil platformdaki en popüler araba yarışı oyunlarına girmeyi başaran Trigger On The Road, sürüş yeteneğimizi test eden harika bir yapım. Bir mobil oyuna göre başarılı diyebileceğimiz grafiklere sahip oyunda yol boyunca karşımıza çeşitli engeller çıkıyor, bu engelleri ustalıkla geçerek bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere bitiş çizgisine ne kadar hızlı ulaşırsanız o kadar fazla puan topluyoruz. Kazandığınız puanlarla arabanızı mini arabadan spor arabaya yükseltmeniz mümkün.

Kimi zaman ormanda kimi zaman arazide kimi zaman da bir tapınağın içerisinde yarıştığınız oyunda yol boyunca çeşitli platformlarla karşılaşacaksınız. Yarışı zamanında tamamlamanızı engelleyen kimi zaman da yolun karşısına geçmenizi sağlayan bu platformların ustalıkla konulduğunu belirtmek gerek.

Trigger On The Road, klasik araba yarışı oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif.