Ultra Drift 1.0.0.5 (winphone)

Ultra Drift

Ultra Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultra Drift, Windows Phone telefonunuzda kuşbakışı kamera açısından oynayabileceğiniz keyifli bir drift oyunu.

Ultra Drift, çocukluklarında raylı sistemler üzerinde araba yarıştırmaktan keyif alan herkesin iki kat zevk alacağını düşündüğüm bir drift yarışı oyunu ve Windows Phone platformunda da bulunarak bizleri oldukça şaşırtan yapımlar arasında.

Yüksek kalitede görseller ve gerçeğe yakın drift yapma keyfi sunmamasına rağmen ilginç bir şekilde bağımlılık yapan Ultra Drift aslında konsept olarak One Tap Drift oyununa oldukça benziyor. Mini arabamızı ve pisti kuşbakışı kamera açısından görüyoruz. Arabamızı art arda kaydırarak puanları topluyor ve en iyi drift yarışçıları arasına katılmak için uğraş veriyoruz. Oynanıştaki farklılık ise drift yapma esnasında ortaya çıkıyor. Mini arabamızla drift yapmanın tek yolu dönemeçlere yerleştirilmiş nesnelerden yardım almak. Oldukça sık dizilmiş bu objeleri her gördüğümüzde ekrana dokunmamız gerekiyor. Bu noktada oyunun basit olduğu kanısına varabilirsiniz ancak değil. Sürekli olarak drift yapma durumunda olduğunuzdan bu nesneleri hiç atlamamanız gerekiyor. Bir tane es geçtiğinizde kaybetmiş sayılıyorsunuz.

Klasik drift oyunlarından tamamen farklı bir yapıda tasarlanmış Ultra Drift oyununda farklı modlar yer almıyor. Bu noktada “Hep aynı pistte kendi kendime yarışmak ne kadar keyif verebilir, bağlayıcı olabilir?” sorusunu sorabilirsiniz ancak oyuna giriş yaptığınızda bunu düşünmüyor, yansanız da ısrarla sil baştan başlıyorsunuz.

Ultra Drift Özellikleri:

  • Sonsuz koşu tarzında hazırlanmış bir drift oyunu
  • Basit ve eşsiz kontrollerle alışması kolay ustalaşma zor oynanış
  • Basit ancak göze hoş gelen görseller
  • En iyiler listesi
  • Puanı Facebook'ta paylaşma

YORUMLAR