Where's My Water? 2 1.2.0.4 (winphone)

Where's My Water? 2

Where's My Water? 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Water? 2, fizik tabanlı oynanış sunan ödüllü bulmaca oyunu.

Where's My Water? 2, bir Disney yapımı ve mobilde en çok oynanan bulmaca oyunları arasında. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz ödüllü bulmaca oyununda amacımız banyoda susuz kalan sevimli timsahlara suyu ulaştırmak ve yıkanmalarını sağlamak.

Hepsi farklı yapıda tasarlanmış ve düşünme gerektiren 100’den fazla bölümün yer aldığı oyunda toprağı kazarak temiz suyun akmasını sağlıyor ve yıkanmak için can atan Swampy ve arkadaşlarına yönlendirilmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken karşımıza çıkan ördekler de yüksek puan almamız için önemli. Su ile buluşturduğumuz her ördek ekstran puan almamızı sağlıyor.

Her bulmaca oyunu gibi Wheres’s My Water? 2 de gittikçe zorlaşıyor. İlk bölümlerde toprağı düşünmeden kazsanız sahi suyu timsahlarla buluşturabiliyorsunuz. Ancak ilerledikçe yer de değiştiğinden farklı noktalardan suyu açıp yönlendirmeniz gerekiyor ve iki kere düşünmeden bazı bölümleri geçemiyorsunuz. Bölüm demişken oyunda kanalizasyon, pilaj, sabun fabrikası adını taşıyan üç yeni yer ile karşılaşıyoruz.

Where’s My Water? 2, fizik tabanlı bulmaca oyunları arasında en bağımlılık yaratanı diyebilirim. Serinin ilk oyununa göre birçok yenilikle gelmesi ve tüm bulmacalar ücretsizin olması da oyunu çekici yapan etmenler arasında.

YORUMLAR