YouTube Jacker

YouTube Jacker

2010.09.21
Editör Puanı: 5/5
5

137 Kullanıcı: 4.2/5

4.2

YouTube Engelini Kendiniz Kaldırın

Özgür Çınardalı Son güncelleme 7 yıl önce

YouTube Engellerini Bu Program ile Aşabilirsiniz

YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve tamamen ücretsiz olan program ile hiçbir proxy sitesine (ktunnel, vtunnel vb.) uğramadan ya da hiçbir proxy yazılımı kullanmadan YouTube'a girebilirsiniz. Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki "Hosts" dosyasına YouTube.com'a ait erişime açık ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube'a başka hiçbir işlem yapmadan normal bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırıp gerekli ayarları bilgisayarınıza kurduktan sonra internet tarayıcınızın tüm geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip, hatta gerekirse tarayıcınızı kapatıp tekrar açarak YouTube.com video sitesini yeniden açmaya çalışın. Artık dilediğiniz zaman dilediğiniz siteye ulaşma özgürlüğüne biraz daha sahip olacaksınız. Ayrıca "Yerel Ağ Bağlantısı" ayarlarınızdaki DNS sunucuları bölümüne de YouTube Jacker'ın bu son sürümüyle birlikte Google DNS sunucu adresleride otomatik olarak yerleşmekte ve ayarlanmaktadır. Artık sahip olduğunuz internet bağlatınızla güvenli ve hızlı bir şekilde web üzerinde dilediğiniz sitelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Önemli! YouTube Jacker, Windows XP/Vista/7'de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir.

Öneri : Youtube Jacker dışında kullanabileceğiniz yasaklı sitelere giriş programı olarak Hotspot Shield'i deneyebilirsiniz. 

YouTube Jacker için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
44 / 2,162,659
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Tamindir

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldYasaklı Sitelere Giriş Programı
 2. VPN Unlimited
  VPN UnlimitedEngelli Sitelere Giriş Programı
 3. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş Programı
 4. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı
 5. Betternet
  BetternetÜcretsiz ve Sınırsız VPN Servisi