AVG Internet Security 2020

AVG Internet Security 2020

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 140,538
  • DOSYA BOYUTU 3.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVG Technologies

AVG Internet Security bir yandan sisteminizi zararlı yazılımlardan korurken diğer yandan da gelişmiş sistem araçları yardımıyla bilgisayarınızı hızlandırır.

AVG Internet Security kullanıcılara bilgisayarlarının güvenliklerini sağlayabilmek için ihtiyaç duyacakları araçları bir arada sunan bir güvenlik yazılımı. 

AVG Internet Security 2020 ile birlikte Windows 10 desteğine sahip olan yazılım bir antivirüs programının sahip olduğu bütün özellikleri taşırken intenret üzerinden gelebilecek tehditlere karşı sizi koruyor. Program bir bilgisayar hızlandırma programı özelliğine de sahip. AVG Internet Security'nin özelliklerine ve bileşenlerine kısaca göz atalım:

AVG Internet Security Özellikleri

Fidye Yazılımı (Ransomware) Koruması:

Kişisel fotoğraflarınız, fotoğraflarınız, dokümanlarınız ve dosyalarınızın yetkisiz kişilerce şifrelenmesini önler. Hangi uygulamaların dosyalarınız üzerinde değişiklik yaptığını veya silme işlemi uyguladığını görün.

Web Kamera Koruması:
Sadece güvendiğiniz uygulamaların bilgisayarınızın web kamerasına erişemesine izin verin. Kameranıza erişmeye çalışan biri veya bir uygulama olduğunda uyarı alırsınız. Kısacası; röntgencileri evinizden, çocuğunuzun odasından uzak tutun.

Gelişmiş Kimlik Avı Koruması:

Kişisel verilerinizi e-posta aracılığıyla ele geçirmeye çalışan hatta sisteminize sızma düşüncesinde olan kişileri uzak tutar. Kimlik avı koruması için internet tarayıcınıza eklenti yüklemeniz gerekmez.

Antivirüs Teknolojisi:

Uzun yıllardır güvenlik yazılımları arasında söz sahibi olan bir firma olan AVG'nin antivirüs motoru bulut tabanlı bir yapıya sahip. Bu özellik yeni bir virüs ortaya çıktığında programın bu virüsü internet üzerinden sağlayacağı bilgilerle otomatik olarak tanımlamasını sağlıyor. Bu sayede virüs veritabanını güncellemeden yeni virüslere karşı koruma sahibi olabiliyorsunuz. Truva atı (trojan), virüsler, solucanlar (worm) gibi tehditlerin yanısıra kendisini sisteminizde karmaşık bir şekilde gizleyen rootkitler de AVG Internet Security ile tespit edilebiliyor.

Güvenlik Duvarı:

AVG Internet Security sahip olduğu firewall - güvenlik duvarğı ile internet erişiminizi sürekli analiz ederek gelen ve giden bağlantılardaki tehditleri tarıyor. Bu sayede bilgisayarınıza gelebilecek hacker saldırıları etkili olmadan tespit edilebiliyor. Ayrıca bilgisayarınızdan dışarı veri sızdırmaya çalışan kötü amaçlı yazılımlar da bu sayede veri transferi yapamıyor.

AVG Online Shield:

AVG Internet Security'nin bu özelliği indireceğiniz dosyaları otomatik olarak analiz eden bir özellik. AVG Online shield ile siz bir dosya indirmeden önce bu dosyanın virüs içerip içermediği kontrol ediliyor. Bu sayede zararlı bir yazılımı bilgisayarınıza indirmeden önce engelleyebiliyorsunuz.

AVG LinkScanner:

Bu araç bir internet sitesini ziyaret ettiğinizde size bu sitenin güvenli olup olmadığını bildiriyor. Bir internet sizesini ziyaret etmeden önce AVG Internet Security bu aracı ile o siteyi analiz ediyor ve virüs ve benzeri tehditler içerip içermediğini raporluyor.

Bilgisayar Performansı Artırma:

AVG Internet Security'nin bu özelliği sayesinde bilgisayarınızın performansını aşağı çeken öğeler taranıyor. Bu araç kayıt defterinizdeki hataları, gereksiz yer işgal ederek disk performansınızı düşüren dosyaları, diskinizin birleştirilip birleştirilmediğini, bozuk kısayolları tek tıklamayla denetlemekte.

AVG Internet Security gizliliğinizi ve kişisel bilgi güvenliğinizi sağlamak için dosya öğütme - File Shredder aracına sahip. Bu araç ile dosyalarınızı kalıcı bir şekilde silebilir, kurtarılmalarını engelleyebilirsiniz. Programın Veri Kasası içerisine önemli dosyalarınızı atarak bu dosyaları şifreleyebilir ve dosyalara erişimi şifre ile denetleyebilirsiniz. Programın WiFi koruması sizi bilinmeyen ağlardan gelebilecek korsan saldırılara karşı korumaya yardımcı oluyor. Anti-Spam aracıyla donatılmış AVG Internet Security size e-posta koruması sağlıyor ve dolandırıcılık amaçlı ve istenmeyen e-postalardan koruyor. Bunun yanında e-posta ekleri de analiz ediliyor ve e-postalara iliştirilmiş virüslü dosyalar engelleniyor.

AVG 20.6.3135 Güncellemesi Detayları

· Ödeme bildirimi - Herhangi bir nedenle otomatik abonelik yenilemesi sırasında ödemeniz başarısız olursa, artık ana gösterge tablosunda bilgilendirme görülecek.

· Basitleştirilmiş gizlilik ayarları - Gizliliğinizi yönetmeyi kolaylaştırmak için gizlilik ayarları güncellendi.

· Diğer düzeltmeler ve iyileştirmeler - İşlerin düzgün çalışmasını sağlamak için her zamanki hata temizlemeleri ve performans ayarları yapıldı.