3D-Subtitler

3D-Subtitler

2.7.0.1
Editör Puanı: 4/5
4
3D-Subtitler
3D-Subtitler

3D Filmler için Altyazı Hazırlama Programı

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Günümüzde popülaritesi günden güne artmakta olan 3D filmler için kullanıcıların güçlü bir altyazı dönüştürücü aramaları hiç de sürpriz değildir. Şüphesiz ki 3D-Subtitler bu konuda piyasadaki en iyi programlardan birisidir.

Özünde bir altyazı dönüştürücü olan 3D-Subtitler kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her kesimden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği başarılı bir programdır.

3D-Subtitler'ın ana menüsü üzerinde SRT uzantılı altyazı dosyalarını dönüştümek isteyeceğniz VobSub idx/sub ve Blu-ray formatları kolayca kullanabileceğiniz şekilde bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey altyazılarınızı dönüştürmek istediğiniz formatı seçmek.

Tabiki bu işlemleri yapmadan önce dönüştürmek istediğiniz SRT uzantılı altyazı dosyasının bulunduğu yeri de belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda dönüştüreceğiniz altyazının ekran çözünürlüğünün 720p mi yoksa 1080p çözünürlükte mi olacağını da seçebiliyorsunuz.

Ayrıca 3D-Subtitler ayarları içerisinde kullanabileceğiniz, Tayland, Orta Avrupa, Kiril, Batı Avrupa, Türkçe, İbranice, Arapça, Baltık ve Vietnam dil kodları, farklı yazı tipleri, yazı tipi boyutları ve karakter tablo ayarları bulunmaktadır.

Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra dönüştürme işleminiz sadece birkaç saniye içerisinde gerçekleşiyor. Sistem kaynaklarını neredeyse kullanmıyor diyebileceğimiz kadar az kullanan 3D-Subtitler tüm Windows sürümlerinde sorunsuzca çalışıyor.

3D-Subtitler Java tabanlı olarak çalışan bir program olduğu için bilgisayarınızda Java programının kurulu olması gerekmektedir.

3D-Subtitler için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
17 / 39,795
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Subtitle 3D

Yardımcı Araçlar Popülerleri

 1. Srs Audio Sandbox
  Srs Audio SandboxSes Kartı Programı
 2. Subtitle Workshop
  Subtitle WorkshopAltyazı Hazırlama Programı
 3. Bass Chorus
  Bass ChorusSes Kalitesi Artırma Programı
 4. Ummy Video Downloader
  Ummy Video DownloaderYouTube Video İndirme Programı
 5. Webcam 7 Free
  Webcam 7 FreeWeb Kamerası ve Ağ Kamerası İzleme Programı