2 Battery - Battery Saver (Android)

2 Battery - Battery Saver

2 Battery - Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,794

  • Üretici

    Sam Lu

2 Battery - Battery Saver ile Android cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz

2 Battery - Battery Saver kullanıcılara mobil cihazlarının batarya ömrünü uzatma konusunda pratik bir çözüm sunan akıllı bir pil ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması olan 2 Battery - Battery Saver sayesinde Android cihazınızın pil ömrünü gözle görülür derecede artırabiliyorsunuz. 2 Battery - Battery Saver bu iş için akıllı bir algoritma kullanıyor ve kullanıcıya zahmet vermeden gerekli tedbirleri alarak telefonunuzun açık kalma süresini artırıyor.

2 Battery - Battery Saver temel olarak Android cihazınızın internet bağlantısını kontrol etmekte ve internet bağlantınızın gereksiz yere pil ömrünü tüketmesini engellemekte. 2 Battery - Battery Saver 3G, 4G ve WiFi bağlantılarını arkaplanda otomatik olarak takip etmekte ve kullanılmadığında kapatmaktadır. İnternet üzerinden veri gönderilene kadar bağlantıyı açık tutan 2 Battery - Battery Saver gönderim bittiğinde interneti kapatıyor. Ayrıca seçeceğiniz uygulamaların çalıştığı zamanlarda internetin sürekli açık kalmasını sağlayabiliyor ve ayarları kişiselleştirebiliyorsunuz.

2 Battery - Battery Saver telefonunuzu masaya veya cebinize ters şekilde koyduğunuzda ekranı da kapatabiliyor. Ekran parlaklığını da otomatik olarak ayarlayabilen 2 Battery - Battery Saver Android cihazınızın en çok pil tüketen özelliği olan ekranı da başarılı bir şekilde denetliyor.

2 Battery - Battery Saver düşük şarj bildirimleri de sunarak daha kullanışlı hale gelmekte.

YORUMLAR