4 Pics 1 Movie!

4 Pics 1 Movie!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    86

  • Üretici

    Denham Software Solutions

4 Pics 1 Movie, 4 farklı fotoğrafın anlatmaya çalıştığı ortak film adını bulmaya çalışacağını eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

4 Pics 1 Movie, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesi. Daha önce resimlere bakarak anlatmaya çalıştıkları şarkı ismi veya kelime oyunlarından alışık olduğumuz oyun tarzını filmlere göre düzenleyen geliştirici şirket, ortaya son derece eğlenceli bir uygulama çıkarmış.

Uygulamada karşınıza gelen 4 farklı resmin size anlatmaya çalıştığı ortak bir nokta var ve bu nokta bir film ismi. Dünyanın en popüler filmlerinin bulunduğu oyunda, kimi zaman Fight club'ı kimi zaman ise Amerikan Pasta'sını resimlere bakarak tahmin etmeye çalışacaksınız.

Farklı bölümler halinde tasarlanan 4 Pics 1 Movie'de bölümleri tamamladıkça bir sonrakine geçebilirsiniz. Oynadıkça kazanacağınız altınlar ile size oyun içerisinde avantaj sağlayacak özellikler veya ipuçları satın alabiliyorsunuz. Altınınız bittiğinde ekstra altın alabilmek için Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınız birlikte oynayarak kimin daha çok film bilgisi olduğunu karşılaştırabileceğiz oyun ile keyifli vakit geçirebilmek mümkün.

Özellikle film severlerin ilgisini çekebilecek olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR