5K Runner

5K Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5K Runner uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan sporunuz için sanal bir koç edinebilir, kondüsyonunuzu gün geçtikçe arttırabilirsiniz.

5K Runner uygulaması, kendi kendine spor yapmak ve her geçen gün kondüsyonunu daha da arttırmak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir sanal koç uygulaması diyebilirim. Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin faydalanabileceği uygulama, hiç zorlanmadan gün be gün daha sıkı bir hale gelmenize ve daha uzun mesafeleri koşmanıza yardımcı oluyor ve her zaman fit olmanın yolunu bulabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullandığınızda ne yaptığınızı bilmeden rastgele koşmak veya yürümek yerine çok daha programlı bir şekilde fiziken kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Bunun için spor aktiviteniz esnasında hangi yolu gideceğinizi size gösteren ve bu yol boyunca ne zaman yürümeniz ya da ne zaman koşmanız gerektiğini belirtebilen 5K Runner, sizi ne çok yoruyor ne de formdan düşürecek kadar düşük bir tempoya sahip.

Temponuzu değiştirmeniz gereken zamanları kulaklığınızdan da sesli olarak söyleyen uygulama, böylece yanlışlıkla tempo değişikliklerini atlamanıza da engel oluyor. Hem dış mekanlarda hem de yürüyüş bantları üzerinde kullanılabilen 5K Runner, tüm müzik uygulamalarıyla uyumlu bir şekilde çalıştığı için müzik varken de koçun size verdiği yönergeleri takip edebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yer alan hedefleri tamamladıkça çeşitli başarım ve madalyaları da kazanma hakkınız oluyor. Başlangıçta oldukça yavaş ve sizi yormayacak bir tempoya sahip olan uygulama, günler geçtikçe tempoyu siz çok da fark etmeden arttırıyor ve bir süre sonra bir ay önceki kondüsyonunuzun çok ötesine geçebiliyorsunuz.

Facebook ve Twitter ile paylaşım yeteneğine de sahip olan uygulama, herhangi bir reklam barındırmadığı için kullanım esnasında size ekranda çeşitli zorluklar da çıkartmıyor. Yeni bir koşu ve spor uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR