6 Seconds 1.3 (Android)

6 Seconds

1.3
6 Seconds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz bir radyo ve müzik oynatıcı arıyorsanız 6 Seconds oldukça hoşunuza gidecektir.

Android için farklı bir müzik oynatıcı uygulama olan 6 Seconds, kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmeti ismiyle anlatmaya çalışıyor. Dünya üzerinde yer alan radyo istasyonlarından aldığı kaynakları kullanarak kendi kişisel müzik kutunuzu oluşturmakta yardımcı olan 6 Seconds, birçok müzik oynatıcıda bulunmayan sınırsız şarkı atlama fonksiyonuna sahip.

Arama kutusuna gireceğiniz popüler bir şarkı saniyeler içerisinde size bir radyo yayını eşliğinde ulaştırılıyor. Bunun sonrasında bulmuş olduğunuz istasyonda devam etme şansınız da mevcut. Favori şarkılarınızı işaretleyebildiğiniz bu uygulamada radyo istasyonlarında gerçek zamanlı verilerden faydalanıp şarkınız çaldığında size bildirim gönderebiliyor. Navigasyonu kolay olan uygulama, araba kullanırken de sıkıntı yaşamamanız için tasarlanmış sürükleme seçenekleri sunuyor. 2-3 el hareketiyle istediğiniz müziğe ulaşmanız mümkün.

Herhangi bir abonelik ücreti talep etmeyen, karşınıza tam ekran reklam görüntüsü çıkmarmayan 6 Seconds, tamamen ücretsiz bir müzik deneyimine ulaşmanızı mümkün kılıyor. Mobil cihazınızdan müzik dünlemeyi seviyorsanız bu uygulama fazlasıyla hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR