7 Minute Workout Challenge 1.2 (Android)

7 Minute Workout Challenge

1.2
7 Minute Workout Challenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7 Minute Workout Challenge kapsamlı ve kolay anlaşılır içeriğiyle dikkat çeken bir egzersiz uygulaması.

7 Minute Workout Challenge spor salonuna gitmek istemeyen veya yeterli vakti bulamayan kullanıcılara evde egzersiz yapma şansı sunan bir uygulama.

Sağlıklı yaşamın anahtarı olarak kabul edilen spor ne yazık ki günlük hayatın yoğunluğu neticesinde daima arkaplana atılan detaylar arasında yer alıyor. Fakat 7 Minute Workout Challenge kullanıcılara bu konuda yardım ederek onlara evde kendi imkanlarıyla spor yapma şansı sunuyor.

Uyuglamaya girdiğimiz anda göze son derece hoş gelen bir arayüzle karşılaşıyoruz. Her fonksiyon düzenli bir şekilde dağıtılmış ve daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olsak bile aradığımız şeyi bulmakta zorlanmıyoruz.

Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olan uygulamada videolardan tutun da fotoğraflara kadar her şey eksiksiz olarak düşünülmüş. Bu içeriklere göz atarak kullanıcılar yapmaları gereken hareketler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirler.

Detaylı program ve efor kayıtları tutan 7 Minute Workout Challenge, bu kategoride kullanabileceği iyi ve kaliteli bir uygulama arayan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR