7 Weeks 3.2.1 (Android)

7 Weeks

7 Weeks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7 Weeks, kötü bir alışkanlığınızı kırmak ya da yeni alışkanlıklar elde edebilmek için sizi motive eden 7 haftalık bir süreçten oluşan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

7 Weeks, yeni alışkanlık ve hobiler kazanmak isteyen Android telefon ve tablet kullanıcıları için en ideal uygulamalardan bir tanesi. Sadece iyi alışkanlıklar kazanmak için kullanılmayan uygulama aynı zamanda eski ve kötü alışkanlıklarınızı da bırakmanız için motive ediyor.

Uygulamanın sistemi son derece basit. 7 haftalık süreç olarak gösterilen her hedefiniz için 7 haftalık süre boyunca gün gün hedefinize ulaşıp ulaşmadığınız gösteriliyor. Böylelikle hırs yaparak hedefinizi gerçekleştirmek için daha fazla çabalayabiliyorsunuz. Uygulama ile yapabilecekleriniz arasında şekeri bırakma, sigarayı bırakma, hergün spor yapma, fastfood yememe vb. türdeki her şey olabilir. Sınavı yaklaşan öğrencilerin günlük ders çalışabilmek için bile kullanabileceği uygulamanın tasarımı oldukça şık ve kullanımı son derece rahat. Eğer bu tür bir uygulama ile yeni alışkanlıklar edinebileceğinizi düşünüyor ya da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.