A Planet of Mine 1.01 (Android)

A Planet of Mine

A Planet of Mine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Planet of Mine, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar üzerine rahatlıkla çalışabilen bir tür strateji oyunudur.

A Planet of Mine, Android tablet ve telefonlar üzerinden oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Tuesday Quest isimli oyun stüdyosu tarafından geliştirilen A Planet of Mine, strateji türünde yeni oyun arayanlar için biçilmez kaftan. Kendine has oynanışı ve eğlenceli temasıyla tam bir bağımlılığa dönüşen yapım, çok uzun sürmesi ve her seferinde bir başka yenilikle karşınıza çıkması sebebiyle diğer mobil oyunlar arasında da bir anda sıyrılabiliyor.

Oyun bir uzay gemisinin bilinmedik bir gezegene inmesiyle başlıyor. Bir daire şeklinde tasvir edilen gezegenler, küçük karelere bölünmüş durumdalar. Bu karelerin her biri farklı özelliklere sahip: çim, taş, bataklık, kum... Bazı karelerde de ağaç ve yiyecek gibi kendiliğinden hazır gelen materyaller bulunuyor. Gemi iner inmez çevresine yerleşim yerleri ve üretim merkezleri kurmaya başlıyor. Her yeni bina ile gezegenin bir başka yerini daha keşfediyor ve kolonimizi o tarafa doğru kaydırabiliyoruz.

Kaynakları topladıkça level atlıyor ve her levelde yeni bina türleri keşfedebiliyoruz. Keşifleri ve ürettiğimiz materyalleri arttıkça bir başka gezegene yol alma şansını da elde ediyoruz. Her gezegende kendimizi geliştirip, yeterli malzemeyi topladıkça, galaksideki kolonilerimiz artıyor ve galaksinin fethine doğru adım adım ileriyoruz. Tüm bunları yapmak zaman zaman saatlerinizi alırken, size eğlenceli dakikalar da sunmuş oluyor.

YORUMLAR