Age of Sparta 1.0.0h (Android)

Age of Sparta

Age of Sparta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Sparta çok oyunculu altyapıya sahip olan bir mobil strateji oyunudur

Age of Sparta mobil cihazlar için yayınladığı başarılı oyunlarla tanıdığımız Gameloft'un yayınladığı yeni bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Age of Sparta'da Antik Yunan dönemine konuk oluyoruz ve Sparta'nın kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Oyunun hikayesi Pers İmparatoru Xerxes'in Yunanistan'ı işgal etmeye niyetlenmesiyle başlıyor. Xerxes'in ve acımasız Pers ordularının karşısında durmak için ise sadece Spartalılar gönüllü oluyor. Biz de oyunda Spartalılar'ın tarafına geçiyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Age of Sparta içerisinde fantastik öğeler yer alan bir strateji oyunu. Yunan mitolojisinden bolca referans alan oyunda mitolojik yaratıkları kontrol edebiliyor, Olimpos tanrılarının özel güçlerini savaşın kaderini belirlemek için kullanabiliyoruz. Oyundaki grafiklerin ve animasyonların tatmin edici bir görsel kalite sunduğu söylenebilir.

Çok oyunculu bir oyun altyapısına sahip olan Age of Sparta'dadiğer oyuncularla ve arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan sohbet modülü sayesinde diğer oyuncularla iletişim kurabilmeniz de mümkün.

Age of Sparta genel olarak değerlendirildiğinde size uzun vadeli eğlence sunabilecek bir oyun. Eğer fantastik öğeleri ve Yunan mitolojisini seviyorsanız Age of Sparta daha da hoşunuza gidecektir.