Age of Wind 3 1.0 (Android)
Age of Wind 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    364

  • Üretici

    Deemedya

Age of Wind 3 eğlenceli bir korsanlık oyunudur

Age of Wind 3 oyun severlere bir korsan olma ve açık denizlere açılarak en güçlü korsanın kim olduğunu gösterebilme imkanı veren bir mobil korsan oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Age of Wind 3 oyun severlere sunduğu açık dünyası ve geniş özgürlüğüyle öne çıkan bir mobil oyun. Age of Wind 3'e cebimizde hiçbir şey yokken başlıyoruz ve kendi kaderimizi belirlemek için denizlere açılıyoruz. Oyunda yapacağımız deniz savaşları sonucu ticaret gemilerini yağmalayabiliyoruz ve kaynaklarını ele geçiriyoruz. Bunun yanında filomuzu geliştirmek için farklı gemileri filomuza dahil ederek 3 gemilik filolar oluşturabiliyoruz.

Age of Wind 3 Karayipler'in tropikal denizlerinde geçen bir hikayeye sahip. Bu güzel denizleri keşfederken hangi görevi yapacağımızı kendimiz belirleyebiliyoruz. Facebook arkadaşlarımızla iletişim kurmamıza imkan veren oyunda arkadaşlarımızdan altın yağmalayabileceğimiz gibi bizden altın çalan arkadaşlarımızdan intikam alabiliyoruz.

Age of Wind 3'te 35 limandan oluşan bir harita yer alıyor. Bu haritada hazine peşinde koşabiliyor ve kullandığımız silahları geliştirerek yenilerini satın alabiliyoruz.

Eğer eğlenceli bir korsan oyunu arıyorsanız zengin içeriğe sahip olan Age of Wind 3'ü tavsiye edebiliriz.

YORUMLAR