Air Run: Snappy Plane

Air Run: Snappy Plane
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Run: Snappy Plane ile boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz

Air Run: Snappy Plane, Flappy Bird oyunu ile yaygınlaşan beceri oyunu yapısını sonsuz koşu oyunlarıyla birleştiren Türk yapımı bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Air Run: Snappy Plane'de oyuncular uçuş yeteneklerini test etmekteler. Bu iş için farklı uçaklardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve havada yol alıyoruz. Uçağımız havada yol alırken karşısına çeşitli engeller çıkmakta ve biz uçağımızın yüksekliğini ayarlayarak bu engelleri atlatmaya çalışmaktayız.Bunun yanında karşımıza sürpriz bonuslar da çıkıyor ve işimizi kolaylaştırıyor. Uçağımızı engellere çarptığımızda canımız azalıyor ve canımız tükenince oyun sonlanıyor. Bu nedenle canımız birmeden en uzun süre yol almalıyız ve en yüksek puanı yakalamalıyız.

Air Run: Snappy Plane 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunda yapısı olarak Flappy Bird'den alışık olduğumuz ekranda yatay olarak ilerlenilen yapı mevcut.Bunun yanında yolumuza altınlar da çıkıyor ve bu altınları toplayarak kazandığımız puanı artırabiliyoruz. Soru işareti şeklindeki çeşitli bonuslar ise bize sürpriz güçler kazandırabiliyor. Bu bonuslar sayesinde daha hızlı ilerleyerek engellerden etkilenmeyebiliyoruz.

Air Run: Snappy Plane bu tür beceri oyunlarını seviyorsanız hoşunnuza gidebilir.

YORUMLAR